צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

גדרות לגינה

בניית גדרות לגינה מכל סוג ניתן למצוא בפורטל מסגרנט! כאן ניתן לבצע השוואת מחירים לגדרות חוץ לבית הפרטי או לבניין ולקבל מחירים זולים באופן משמעותי! השאירו פרטים כעת והתחילו לקבל הצעות מחיר עוד היום.

השוואת מחירים בעבור גדרות לגינה

תכנון נכון עשוי להוזיל את העלויות ובאופן משמעותי! כאשר אתם מתחילים לברר לגביי גדר זולה לגינה, התחילו בהחלטה איזה סוג חומר אתם רוצים (ברזל, אלומיניום, פלסטיק או בכלל עץ?). כעת גשו למשימה הבאה והיא איסוף הצעות המחיר. שדרך מסגרנט - יכולה להתבצע במהירות ובפשטות רבה.

כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים ואנו נדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות מאנשי מקצוע הנמצאים באזורכם ומספקים את סוג הגדר המבוקש לביתכם הפרטי. כעת תוכלו לבצע השוואת מחירים לרכישה והתקנת גדר בגינה ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.


התקנת גדר

מהם המחירי גדרות לגינה השונות?

מחירי גדרות לגינה מתומחרים על פי 2 פרמטרים עיקריים: הראשון הוא אורך הגדר ולכן יתומחר לפי מטר רץ והפרמטר השני המשפיע על מחיר גדר לבית פרטי הוא סוג החומר והעיצוב (צורת הגדר). כמו כן, ככל שאורך הגדר גדול יותר יהיה ניתן לקבל מחיר זול יותר פר מטר רץ.

מחירון גדרות

מחיר גדר ברזל

המחיר מתייחס למטר אורך, במידה והגדר לפחות כ-4 מטרים.


400 - 600 ש"ח
מחיר גדר פלסטיק

מחיר גדר לבית פרטי לפי מטר רץ (ככל שיש יותר מטרים, כך המחיר למטר יורד).


300 - 500 ש"ח
גדר רשת מתכת

כולל התקנה מהאדמה, מחיר למטר רץ.


180 - 350 ש"ח
מחיר גדר לחצר מאלומיניום

כולל צביעה בתנור וקיבוע באדמה - מחיר למטר רץ.


350 - 550 ש"ח
גדר גינה מעץ

גדר לגינה בזול - המחיר משתנה על פי סוג העץ ועיצובו.


החל מ-150 ש"ח

הדפס מחירון


  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

  • מחירון גדרות לגינה אינו כולל מע"מ.

גדר לבית - איזה סוג הכי מתאים?

לפניכם הסוגים הנפוצים ביותר של גדרות לבית פרטי, החל מפלסטיק ועד למתכת, הכירו את הסוגים:


  • גדר מברזל: גדרות ברזל הן הסוג החזק ביותר וכמובן שנעשות מברזל מגלוון אשר עבר צביעה בתנור. הם מיועדים יותר למוסדות כמו בתי ספר או למקומות ציבורים. כמובן שניתן לעשות שימוש גם בבית פרטי - אך זה פחות נפוץ. ניתן למצוא גם סוגים פשוטים וזולים יותר של גדרות ברזל כמו התקנת גדר רשת שיכולה להיות מברזל מגלוון או פלסטיק ולרוב תהייה גמישה ודקה יותר..

  • גדר מאלומיניום: אלו סוגי הגדרות שנראה בבית פרטי ובחצר הפרטית שלכם. קלות להרכבה, עמידות בפני מזג האוויר ומגיעות צבועות במגוון צבעים שונים.

  • גדר מעץ: האמנם רחוק במעט מתחום המסגרות, אבל גם בגדרות עץ ישנם סוגים אשר מבצעים עם קונסטרוקציה של ברזל (עמודים למשל) ומשולבים עץ וברזל.

  • גדרות מפלסטיק: פחות עמידים ופתרון בעבור גדר לחצר בזול וכמובן גם פרקטי. כיום ישנם גם עיצובים רבים. עמודי התמיכה והמסגרות נעשת ממתכת כמובן.

  • גדר זכוכית: גדרות זכוכית בדרך כלל יהיו סביב הבריכה בתוך הגינה ולא כלפי חוץ. כמובן שישנם גם מקרים שמשתמשים בהם כלפי חוץ. הקונסטורקציה שלהם עשויה אלומיניום או ברזל מגלוון.

 

להרחבת המידע, לחצו על הכפתור המתאים:

 

גדרות מעוצבות ודקורטיביות

גדר דקורטיבית לגינה הנו תחום אשר מתקדם ועימו סוגי העיצובים השונים והשילוב בין החומרים. למשל ניתן לראות גדר מעוצבת עשויה מעץ ומתכת יחדיו. או גדרות אלומיניום בצביעה דקורטיבית ושילוב של אלמנטים וצורות שונות.

 

אם אתם מחפשים גדר מעוצבת ודקורטיבית, ללא ספק ניתן לעשות זאת דרך מסגרנט. כמובן שהמחירים בעבור גדרות מסוג זה יהיו יקרים יותר וככל שיהיו ייחודיים ומחוץ ל"סטנדרט" - ככל הנראה שהמחיר יהיה בהתאם.

למה כדאי להזמין גדר לגינה דרך מסגרנט?

פורטל 'מסגרנט' מספק לכם את האפשרות לבצע השוואת מחירים בעבור גדרות לגינה בין כמה מסגרים ובעלי מקצוע העוסקים בתחום גדרות החוץ. הפורטל אינו גובה עמלה ולא מחייב אתכם בשום צורה.

 

כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים בטופס או פשוט לחייג.המוקד האנושי שלנו ייקח עוד כמה פרטים בסיסים כמו: (סוג הגדר שאתם מתעניינים בה, מיקומכם בארץ ועוד) וזאת על מנת להתאים את האנשים המתאימים לביצוע המשימה, באמצעות השוואת מחירים ניתן להשיג גדרות לגינה בזול.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

השאלות הנפוצות על גדרות

ישנם כמה שאלות הקשורות בנושא גדרות אשר גולשים התעניינו בהם, ריכזנו בעבורכם את המידע הנחוץ ביותר, הנה התשובות לשאלות:

מה זה גדר קלה?

כל גדר גינה אשר אינה יצוקה או בנויה מבלוקים נחשבת כגדר קלה, כמו למשל גדר עץ, מתכת, פלסטיק וכיוצב.


איזה גובה גדר צריכה להיות בין שכנים?

עד גובה של מטר וחצי כ-150 ס"מ.


איזה גדר גינה הכי זולה?

ככל הנראה התקנת גדר רשת או סינטטית יהיו בין האפשרויות הזולות יותר.