צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מסגר ברעננה

כאשר בוחרים מסגר, חשוב למצוא את בעל המקצוע שיודע להעניק עבודה איכותית אך גם לשמור על מחירים משתלמים עבור העבודה עצמה. 

איך לבחור מסגר ברעננה?

כאשר אתם מחפשים מסגר ברעננה, הקפידו לשאול אותו מה הם זמני האספקה הצפויים עבור העבודה שאתם מחפשים. זמני האספקה משתנים בין מוצר למוצר וגם נקבעים על ידי העומס שיש על המסגריה באותה התקופה ולכן מומלץ לבדוק זאת מראש, במיוחד במידה ואתם זקוקים לעבודה בדחיפות, כמו למשל מצבים בהם נדרש להתקין סורגים לאחר שהתרחשה פריצה בבית. דבר נוסף שמשפיע על הבחירה.

 

מסגר ברעננה

כמה עולה לייצר סורגים ברעננה?

כאשר ברצונכם להזמין סורגים ממסגר מקצועי שמתמחה בנושא, חשוב לאפיין תחילה את סוג הסורג שמתאים לכם. המחיר של הסורג נקבע על פי הגודל שלו, הצורה וכמובן סוג חומר הגלם ממנו מייצרים אותו. להלן מחירון קצר בנושא:

עלות של ייצור סורגים ברעננה והסביבה

כמה עולה לייצר סורג בטן לחלון בודד?

תיתן הנחה במידה ומבצעים רכישה של כמות סורגים.


500 - 700 ש"ח
עלות של סורגים שקופים

סורג שקוף אשר מתאים לאזור המרפסת.


900 - 1,200 ש"ח
עבודת תיקון סורגים בעיר רעננה והסביבה

תיקון של סורג לאחר פריצה למשל.


400 - 600 ש"ח
מחיר סורג מתקפל למרפסת

לחלון בגודל סטנדרטי.


700 - 1,300 ש"ח

הדפס מחירון


  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

החשיבות של בחירת חומרי גלם טובים

כאשר אתם מזמינים עבודת מסגרות, חשוב להקפיד על בחירה של חומרי גלם איכותיים וזה כלל לא משנה אם תכננתם לייצר שער ברזל או מעקה אלומיניום. כאשר חומר הגלם אינו איכותי, תאלצו עם הזמן לטפל בתקלות השונות כמו היווצרות של חלודה או תיקון של אזורים שהתעקמו.

גם לאופן ההתקנה יש כמובן חשיבות מכרעת וחשוב לבחור במסגר שמתייחס למלאכת ההתקנה בכובד ראש, החל משלב המדידות ועד לשלב הייצור.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

גדר לגינה עם גימורים מיוחדים

פרט לגדרות הסטנדרטיות והפשוטות מברזל, אפשר לבקש מהמסגריה לבצע שינויים ולעצב גדרות לגינה דקורטיביות בהתאם לבקשתכם. אומנם פרזולים וגימורים מיוחדים עשויים לייקר מעט את המחיר אבל אין ספק שהתוצאה המתקבלת תהיה שווה את תוספת התשלום. ניתן לשלב בגדרות ברזל אלמנטים שונים וחומרי גלם כמו זכוכית שיוצרים מראה חדשני ומודרני יותר מהמראה הפשוט.

מסגר מומלץ ברעננה מוצאים דרך מסגרנט

פורטל המסגרים שלנו מאפשר לכם להשוות מחירים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בצורה פשוטה. קבלת ההצעות השונות אינה כרוכה בעלות וגם לא בשום התחייבות מצדכם כלפי בעל המקצוע ולכן קל מאוד לבצע את הבדיקות השונות ואת סקר השוק הקצר שיכול לחסוך לא מעט כסף. אם ברצונכם לאתר מסגר מומלץ ברעננה, חשוב שתדעו שכל המסגרים אצלנו נבדקו ונמצאו בעלי ביקורות והמלצות טובות.