צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מסגר ברמלה

כאן נציג בפניכם את סוגי העבודות שמבצע מסגר ברמלה, כמה זה עולה, אודות מתן אחריות בגין ייצור ע"י מסגרים באזורכם וגם איך תוכלו לבחור בבעל המקצוע המומלץ ביותר עבורכם - קראו והתחילו לחסוך.

מחירון של מסגרים ברמלה

אם תהיתם כמה יעלה לכם להסתייע במסגר ברמלה, ריכזנו עבורכם מספר הצעות מחיר לעבודות שמבצעים מסגרים באזורכם, כדי שתוכלו לקבל סדרי גודל אמיתיים.

מחירון מסגרים ברמלה

ייעוץ עם מסגר ברמלה

העלות עבור ביקור מסגר ברמלה, לרוב תכלול ייעוץ מקצועי או עבודה קטנה.


150 - 200 ש"ח
התקנת סורג לחלון

מחיר מתייחס לשווי סורג בטן לחלון אחד.


500 - 700 ש"ח
התקנת מעקה מדרגות מגולוון ע"י מסגר ברמלה

המחיר הינו למ"ר עבור מעקה בעל ציפוי נוגד חלודה וקורוזיה.


800 - 1000 ש"ח
התקנת שער חשמלי (הזזה)

המחיר למטר בעבור התקנה של שער הזזה חשמלי סטנדרטי העשוי אלומיניום או ברזל.


650 - 1100 ש"ח
התקנת גדר ברזל

המחיר הינו למטר אורך, בתנאי שגדר הברזל תהיה באורך של 4 מטרים לפחות.


400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

סוגי גדרות נפוצים לחצרות

שוקלים להתקין גדר לחצר הפרטית שלכם? כדאי שתקראו על הסוגים העיקריים שביכולתו של מסגר ברמלה ליצור עבורכם:

 • גדר ברזל - גדרות ברזל נחשבות לעמידות מאוד וכמובן אנו מתכוונים לברזל שעבר הליך גלוון בהליך צביעה מיוחד בתנור. סוג זה של גדר נפוץ יותר בחצרות של בתי ספר ומוסדות אך הוא יוכל גם להתאים עבור חצרות בבתים פרטיים מפני שהוא עמיד מאוד וחזק.
   
 • גדר אלומיניום - גדרות אלומיניום ניתן למצוא לרוב בבתים פרטיים. מדובר בחומר קל ועמיד שניתן לעצב ולבצוע בצבעים שונים ומגוונים אך לרוב נוטים לצבוע אותם בצבעי שחור ואפור מאט.
   
 • גדר עץ - סוג זה של גדר נחשב לפחות עמיד מהגדרות האחרות שצויינו אך הוא בהחלט נותן מענה טוב בעבור בתים פרטיים עם חצרות. גם אותו ניתן לצבוע במגוון רחב של צבעים.


מסגר ברמלה

סוגי שערים חשמליים 

בין אם הנכם מתגוררים בבית פרטי או בבניין, דעו כי קיימים סוגים רבים של שערים חשמליים כאשר מרביתם מיוצרים הן מברזל והן מאלומיניום. מתחת נציג את הסוגים הנפוצים

 • שער כנף - מדובר בסוג השער הנפוץ ביותר בעבור חניות של מגדלי מגורים. שערים אלו יכולים להגיע כיחידת כנף אחת או זוגית. מדובר על שער עדין יותר ופגיע בפני גניבות ופירצות.
   
 • שער הזזה - כאן מדובר על שער הנפוץ בעיקר לחניות בבתים פרטיים. הוא נפתח ע"י הזזה הצידה ונסגר בעת פעולת חזרה על פני מסילה אליה הוא מחובר. שער הזזה נפוץ גם כשער חניות במגדלים.
   
 • שער מתקפל - כאן מדובר על מעין זוג דלתות חוברות בציר אשר בעת פתיחה מתקפלות כלפי פנים. סוג שער זה מאפשר אופצייה עמידה ומאסיבית כמו של שער הזזה חשמלי אך הוא אינו דורש שטח רב לההתקנתו כמו במקרה של שערי הזזה.
   
סוג השער צורת הפתיחה שלו
שער כנף כלפי פנים או חוץ
שער הזזה ע"י הזזה על מסילה הצידה
שער מתקפל בקיפול הצידה ע"י ציר

אילו סוגי מעקות ביכולתו של מסגר ברמלה לייצר?

כאן נציג את שלושת סוגי המעקות הנפוצים שמסגר ברמלה מייצר. חשוב להדגיש כי כל סוגי המעקות מתחלקים הן למעקות לאזור פנימי לבית והן לאזור חיצוני לבית.

 • מעקות שתולים - מעקות שתולים מיוצרים לרוב מזכוכית ומדובר על מעקות שהבסיס התחתון שלהם שתול בקרקע, משם גם מגיעה היציבות שלהם.

  לרוב ניתן לעשות בהם שימוש הן מחוץ לבית סביב בריכות והן בתוך הבית כמו: מעקות זכוכית למגדלים ומעקות למדרגות בבתים פרטיים. 
   
 • מעקות יוקרה - מעקות יוקרה עשויים משילוב של אלומיניום וזכוכית והם יותקנו לרוב כמעקות בתוך בתים פרטיים. כמו כן, מעקות אלו מגיעים במגוון עיצובים ונראויות ולכן ניתן להשיג מראות ייחודיים לפי טעמכם.
   
 • מעקה עץ - מעקות עץ מהווים את הגרסה הקלאסית והותיקה ביותר לשימוש כמעקות כאמצעי בטיחותי במדרגות של בתים פרטיים. כיום הם פחות נפוצים לשימוש בעקבות ההתפתחות שהביאה עמה מעקות אלומיניום ומעקות זכוכית, אך העץ עדיין מעניק אופציה למעקות לאלו המעוניינים לשמר את הנראות הקלאסית.

סוגים של סורגים לבית

הגענו לחלק שמדבר על סוגים נפוצים של סורגים הם לחלון והן למרפסות, שביכולתו של מסגר ברמלה לייצר עבורכם. נסביר על כמה מהם מתחת:

 • סורגים מברזל - סורגים עשויים ברזל נחשבים לסוג הנפוץ ביותר לשימוש כיום וזאת מפני שעלותם זולה והם נחשבים לעמידים מאוד. כמובן שמדובר בסורגים מברזל מגולוון ולכן אין חשש מהיווצרות חלודה.

  סורגי ברזל ניתן לייצר במגוון רחב של צורות וזאת לפי יכולתם של מסגרים ברמלה.
   
 • סורגים שקופים - מדובר על סוג של סורגים שהנראות שלהם במבנה פסים שקופים מחוץ לחלון, מה שמאפשר לבני הבית להנות משדה ראייה נקי מחוץ לחלון, אך עם זאת - לשמור מפני נפילה מסוכנת מהחלון אל מחוץ למבנה. החסרון בסורגים שקופים הוא היעילות הפחותה שלהם בפני פריצות לבית.
   
 • סורגים עם בטן - מדובר על סורגים עם מעין בטן "קרס" בצורה שלהם, דבר המאפשר להניח אדניות עליהם, נוסף על אופציית ההגנה שהם מציעים.

  ניתן לבקש ממסגר ברמלה שיעצב את הסורגים הללו בצורות שונות ובצבעים שונים על פי בקשתכם.

 

סוג הסורג באיזו צורה מגיע? בטוח מפני פריצות?
סורגים מברזל במגוון רחב של צורות כן
סורגים שקופים פסים שקופים לרוחב לא
סורגים עם בטן עם עיגול באזור התחתון היוצר צורת בטן כן

האם מסגר ברמלה מעניק אחריות על התקנת שער חשמלי?

בהחלט! מסגרים ברמלה נוטים להעניק אחריות על התקנת שער חשמלי שאורכה בין שנתיים ועד שלוש שנים.  יש לוודא אודות טיב האחריות בשיחה עם המסגר עוד לפני שאתם סוגרים עמו עסקה.
 

 תקופת האחריות הממוצעות לשערים חשמליים שמעניק מסגר ברמלה:
3 שנות אחריות שנתיים אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כיצד בוחרים מסגריה ברמלה?

הנה ההיבטים החשובים ביותר שכדאי לבדוק לפני שמזמינים שירותים ממסגריה ברמלה:

 • וותק וניסיון: בתחום זה, ישנה חשיבות לניסיון של מסגר ברמלה בעבודות השונות. נסו להבין מה הניסיון שלו, עם דגש על סוג העבודה שאתם מחפשים ובקשו לראות עבודות קודמות בשביל להתרשם מהרמה שהוא טוען בפניכם שהוא מחזיק בה.

 • מחיר נוח: לא בטוחים כמה צריכה לעלות העבודה? הנה מחירון המסגרים המלא שלנו, שיעזור לכם לקבל מושג אודות העלויות. בדקו שהמחיר שקיבלתם בהצעה הגיוני ושלא מדובר בעלות מוגזמת.

 • המלצות: לאחר שתקבלו מפורטל מסגרנט 3 מסגרים באזורכם, תוכלו לחפש אודותם באינטרנט ולקרוא חוות דעת שכתבו לקוחות קודמים שהסתייעו בהם. הליך זה יסייע לכם להבין את טיב השירות שקיבלו ולבחור מסגר מומלץ ברמלה.
   
 • השוואת מחירים - נוסף על קריאת המלצות באינטרנט, תוכלו לברר אודות מחירי עבודה עוד בטלפון עם שלושת המסגרים שקיבלתם מפורטל מסגרנט וכך תוכלו להשוות במחירים ולהשיג מסגר ברמלה בזול.

השוו בין מסגריות ברמלה דרך מסגרנט וחסכו!

מעוניינים להתחדש בגדר חדשה? או שאולי מאסתם מלפתוח את השער באופן ידני ומעוניינים להטיל את האחריות על שער חשמלי? בין אם כך ובין אם אחרת - דעו כי דרך פורטל מסגרנט תוכלו להשאיר פרטים ולקבל תוך זמן קצר עד 3 מסגריות באזורכם, דבר שיאפשר לכם לברר מעט יותר ולבחור לבסוף במסגריה ברמלה המתאימה ביותר עבורכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

שאלות בנושא מסגרים ברמלה

לנוחיותכם, ריכזנו מספר שאלות שנשאלו ע"י גולשי פורטל מסגרנט בנושא עבודות של מסגריות ברמלה.

כיצד אוכל להשיג מסגר זול ברמלה?

מומלץ לבצע השוואת מחירים בין המסגרים שתקבלו מפורטל מסגרנט. הרחבנו על כך למעלה.


האם כדאי לי להתקין שער ידני או שער חשמלי?

בהיבט הנוחות וההתייעלות - המלצתנו עבורכם היא התקנת שער חשמלי. אך קחו בחשבון שעלותו יקרה יותר והיא נגזרת מעלות המנוע שמזיז אותו.