צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מסגר בצפון

מחפשים מסגריה אמינה, מקצועית ומומלצת? פורטל מסגרנט מאפשר לכם להשוות בין מסגרים בצפון הארץ בצורה קלה ופשוטה ועוזר בקיצור תהליך החיפוש.

כמה עולה ייעוץ של מסגר בצפון?

נדגיש שרוב המסגריות בצפון אינן גובות תשלום על ייעוץ מקצועי מאחר ובמהלכו ברוב המקרים יספק בעל המקצוע הצעת מחיר עבור שירותיו, בהתאם לצרכים ולמידות בבית הלקוח. יחד עם זאת, חלק מהמסגרים מתמחרים את שירותי הייעוץ וזאת גם מכיוון שלעיתים נזמין מסגר אך ורק לצורך הייעוץ, מבלי הרצון לייצר את המוצר בזמן הקרוב אלא רק בהמשך הדרך. מחיר ממוצע לביקור שעת עבודה של מסגר בצפון, נעה בין 150 - 250 ש"ח. לכן, מומלץ לוודא זאת מראש כבר בשיחת הטלפון עם המסגר, לצורך תיאום הציפיות.

מחיר ממוצע לשעת ייעוץ של מסגר בצפון הארץ

מחיר ממוצע לשעת ייעוץ של מסגר בצפון הארץ: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

שילוב בין בטיחות לעיצוב מיוחד

כאשר מתחילים לעצב מוצר ממתכת עבור הבית או אזור חוץ, חשוב לשים לב לשני הפרמטרים הללו בשביל לקבל מוצר מעוצב ויפה אך גם בטיחותי. לעיתים, נאלץ לבצע וויתורים כלשהם מבחינת העיצוב עצמו בשביל שהמוצר יהיה בטיחותי יותר. כך למשל, כאשר מעצבים גדרות, ייתכן שנאלץ לוותר על קצוות מחודדים כאשר מדובר בגדר נמוכה מאחר וילדים עשויים לקבל מכה מהקצוות המשוננות.

 

גם כאשר מייצרים סורגים לבית, הבטיחות הוא פרמטר משמעותי וחשוב ובבתים פרטיים אנו רואים לא פעם שימוש במוצרים פרקטיים ובטיחותיים שמונעים כניסה של זרים אל תוך שטח הבית כמו סורגי פלדה חזקים במקום סורגים מעוצבים מאלומיניום, כאלה שקל יותר לפרוץ.

 

מסגר בצפון

כך תבחרו מסגריה בצפון בצורה נכונה:

לפני כל בחירה של מסגריה בצפון, מומלץ לבדוק מספר פרמטרים, אלו הם המרכזיים שבהם:

  • שימוש בחומרי גלם איכותיים: חלק מהמסגריות מנסות לחסוך בעלות חומרי הגלם ומציעות אלטרנטיבות זולות יותר. כך למשל, בעבודות מסוימות מומלץ להשתמש באלומיניום ולא בברזל בשל עמידותו של האלומיניום לתנאי מזג האוויר ולכן לא מומלץ להתפשר ולקחת חומר זול יותר.

  • זמני אספקת המוצר: וודאו תוך כמה זמן המסגריה יכולה לספק לכם את המוצר שהזמנתם ומה השלבים בתהליך מיום ההזמנה ועד ליום ההתקנה.

  • התמחות בייצור המוצר הנדרש: לא כל המסגריות מתמחות בייצור של כל המוצרים ולכן אם ברצונכם להזמין מעקה למרפסת, סורגים או גדרות, וודאו מראש שבוצעו עבודות דומות בעבר במקום ובקשו לראות תמונות.

  • שנות ניסיון: בדרך כלל ניסיון מעיד לא מעט גם על המקצועיות של עבודות המסגרות עצמן שמתבצעות במקום. לאורך השנים לומד המסגר רבות על אופן הייצור האופטימלי, חומרי הגלם הטובים ביותר לכל מטרה ועוד. לכן וודאו שהמסגריה פועלת כבר מספר שנים ושלא מדובר בבעלי מקצוע שרק נכנסו לתחום.

  • מחירים נוחים: לעיתים תוכלו לראות פערים של 30% ואף יותר בין הצעה אחת לשניה עבור אותה העבודה בדיוק, לכן בצעו השוואת מחירים מקדימה ובדקו עלויות. בשביל לקבל מידע על טווחי המחירים, בקרו במחירון המסגריות המלא שלנו. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מציאת מסגרים בצפון בקלות וביעילות

לא משנה אם אתם מחפשים מסגר בעיר חיפה / בקריות או מסגריות בצפון, דרך פורטל מסגרנט תוכלו לבצע השוואת מחירים בין המסגריות הטובות ביותר בצפון הארץ. ניתן לקבל מענה גם כאשר נדרשת עבודה פשוטה יחסית כמו תיקון של שער, או גדר וגם עבור עבודות מורכבות כמו ייצור והתקנת סורגים או מעקה חדש. בנוסף, תוכלו לקבל באתר מידע רב באשר לכל עבודות המסגרות השונות, תוך התייחסות לנושא המחירים והעלויות אך גם לסוגים השונים של כל מוצר, יתרונותיו וחסרונותיו.