צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מסגר בכפר סבא

מתכננים שער חדש לבית? רוצים לבנות מעקה או גדר? דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר שונות לעבודות מסגרים בכפר סבא מכל הסוגים, כולל עבודות מסגרות מיוחדות.

כמה עולה להזמין מסגר בכפר סבא לייעוץ?

עלות הזמנת מסגר בכפר סבא לצורכי ייעוץ נע בין 150 - 200 ש"ח וזה יכלול תכנון של עבודת מסגרות בהתאם לבחירתכם או תיקון קטן כמו חיזוק ברגים בסורג, שער וכדומה.

 

מחיר ממוצע להזמנת מסגר בכפר סבא

מחיר ממוצע להזמנת מסגר בכפר סבא: 175 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון מסגרים בכפר סבא

מתחת נציג בפניכם מספר מחירים הרלוונטים לעבודות מסגרים בכפר סבא:

מחירון מסגרים בכפר סבא

התקנת דלת ברזל במחסן

המחיר כולל ייצור של הדלת והתקנתה, ללא צילינדר.


750 - 950 ש"ח
תיקון סורגים לאחר פריצה

מחיר לתיקון סורג לאחר פריצה.


400 - 600 ש"ח
ייצור והתקנת סורג בטן

מחיר סורג בטן בהתאם לגודל החלון.


500 - 700 ש"ח
מעקה אלומיניום

המחיר הינו למ"ר הן למעקה חיצוני לבית והן מעקה פנימי לבית.


500 - 1100 ש"ח
שער חשמלי

מחיר לפי מ"ר עבור שער ברזל בסיסי עם מנגנון הנעה חשמלי.


650 - 1100 ש"ח

הדפס מחירון


 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

האם מסגרים בכפר סבא מעניקים אחריות על מעקות ברזל?

עבור ייצור והתקנת מעקות ברזל למרפסת מסגרים בכפר סבא נוטים להעניק אחריות בטווח של בין שנתיים עד שלוש שנות אחריות מלאות. יש לוודא מראש שמסגר בכפר סבא מציין את תוקף האחריות בחשבונית.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות על מעקות ברזל:
3 שנות אחריות שנתיים וחצי אחריות שנתיים אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מסגרים בכפר סבא אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

סוגי מעקות נפוצים בבתים

מעקות מתחלקים ל-2 סוגים: מעקות בתוך הבית ומעקות מחוץ לבית. מתחת נציג כמה סוגים נפוצים של מעקות שמסגר בכפר סבא יוכל לייצר ולהתקין עבורכם:

 • מעקות שתולים - מדובר במעקות המיועדים לרוב לשתחי חוץ אך לעתים גם עושים בהם שימוש בתוך הבית והם עשויים מזכוכית. מעקות שתולים נקראים כך מפני שהיציבה שלהם כביכול "מושתלת" בקרקע אליה הם מותקנים וזה בעצם מה שמחזיק אותם יציבים.
   
 • מעקות יוקרה - כאן מדובר במעקות בשילוב אלומיניום וזכוכית, ככל שעובדים עליהם יותר זמן, כך החומרים נעשים גמישים יותר וניתן להביא תוצר מעוצב וייחודי. מדובר בסוג מעקות המתאימים לאזורי פנים.
   
 • מעקות ברזל - מעקות ברזל מאוד חזקים וכאלו שניתן לעצב במגוון נראויות. הם בטיחותיים בפנים נפילות והם מתאימים יותר לשטחים פנימיים של בתים מפני שהם פחות עמידים לחלודה.
   
 • מעקות אלומיניום - מעקות אלומיניום נחשבים לחסינים בפני החלדה ולכן הם מתאימים יותר לשטחים חיצוניים, מה גם שהם יקרים יותר ממעקות ברזל למשל, כך שאם ממילא המעקה לא נחשף לשמש - תוכלו להחליף מעקה אלומיניום בברזל שנחשב בטיחותי יותר וחזק יותר בפני נפילות בבית.

 

סוג מעקה לאיזה שטח בבית מתאים?
מעקה שתול חוץ ופנים של בית
מעקה יוקרה פנים 
מעקה ברזל פנים
מעקה אלומיניום חוץ

פסקה על שערים

אז גם כאן, בדומה למעקות - קיימים מספר סוגי שערים הנבדלים זה מזה בצורת התפעול שלהם והן מבחינת החומר שהם עשויים ממנו.

שער לפי סוג החומר

מסגרים יכולים לייצר שערים ממגוון חומרים כמו אלומיניום, ברזל, עץ ואפילו פלסטיק:

 • שערי אלומיניום - מדובר בשערים עמידים בפני חלודה ונחשבים לכלים יותר מבחינה משקלית. החיסרון שלהם הוא ברגישות שלהם מפני פגיעות שגורמות להם להתעקם וגם המחיר היקר שלהם בהשוואה לשערי ברזל
   
 • שערי ברזל - שערי ברזל נחשבים כבדים מאוד ועמידים לאורך שנים. ניתן לעצב אותם במגוון צורות והם זולים יותר משערי אלומיניום. חשוב לוודא לפני ההתקנה מול מסגר בכפר סבא שייצר את השער - אם הוא דאג להעביר את הברזל בתהליך המונע חלודה (תהליך הנקרא "גלוון") ע"מ למנוע מהשער להחליד.
   
 • שער עץ - מדובר בשער בעל מראה טבעי וחמים, שניתן אף לתחזק בצורה עצמית ע"י צביעה. הוא אומנם נחשב לעמיד פחות מאלומיניום וברזל אך בכל זאת מספק תמורה נאה.
   
 • שער פלסטיק - מדובר בשער הכי פחות נפוץ לשימוש כיום היות והוא עשוי מפלסטיק, שאינו עמיד או חזק. מדובר בשערים שנוטים להתפרק בקלות וכאלו שהשמש החמה לא מיטיבה איתם ועל כן, גם אם תבחרו בהם - תאלצו לחדש ולתקן אותם פעמים רבות והתיקון עשוי לשנות את המראה המקורי של השער בגלל היעדר צבעים מסויימים וכדומה.

שער לפי מנגנון הפתיחה 

כאן נדבר על שני סוגי שערים עיקריים: שער חשמלי ושער בפתיחה ידנית. שניהם מומלצים אך בשניהם גם יש חסרונות. בטבלה מתחת תוכלו לקרוא על כך:

 

פרמטר השוואה שער חשמלי שער ידני
צורת הפתיחה חשמלית ידנית
עלות  יקרה זולה יותר
נוחות מאוד נוח פחות נוח

מידע על סורגים נפוצים ומה תפקידם

התפקיד העיקרי לסורגים בחלון או בדלת הם ע"מ למנוע כניסה של פורצים ופושעים אל הבית. התפקיד המשני של סורגים נועד גם למנוע נפילה של ילדים מהחלון או יציאה מהדלת לרחוב. ניתן להשיג סורגים במגוון צורות, הכוללות:

 • סורגים ישרים - סורגים מסוג זה נחשבים אידיאלים הן לחלונות והן לדלתות. מדובר בסוג הנפוץ ביותר וגם כזה המדמה סורגים של בתי סוהר. אך אל דאגה, ניתן להשיג סורגים ישרים במגוון עיצובים שתורמים יופי למראה העגום.
   
 • סורגי בטן - סורגי בטן גם הם נחשבים לנפוצים והמראה שלהם טיפה מרענן יותר ממראה של הסורגים הישרים, זאת מפני שמרבית המשתמשים בוחרים לנצל את שטח ה"בטן" של הסורג לערוגות פרחים ותבלינים שתורמים למראה החלון ומרעננים את האווירה.
   
 • סורגים שקופים - סורגים שקופים פותחו די לאחרונה, מדובר בפסי סורג שקופים שמותקנים לרוחב החלון ומאפשרים צפייה בנוף מהחלון דרך הסורגים, ללא הפרעה כמו בסורגים רגילים. החיסרון שלהם הוא שהם פחות חסינים בפני פריצות וגם שבגלל עובי הסורגים וההתקנה שלהם לרוחב החלון - הדבר מפחית בכ - 25% את תנודות האוויר המגיעות מבחוץ.
   

השיגו מסגר מומלץ בכפר סבא דרך פורטל מסגרנט

היבטים חשובים לגבי גדרות

לפני שאתם פונים למסגר בכפר סבא, כדאי שתקחו בחשבון מספר היבטים חשובים, עליהם נסביר מתחת:

 • גדר קלה - אנשים רבים תוהים - מה נחשבת לגדר קלה? התשובה היא - כל גדר שלא עשויה מלבנים או מחומר יצוק, כמו: ברזל, אלומיניום, עץ ואפילו פלסטיק.
   

 • גדר הפרדה מהשכנים - במידה ותרצו להתקין גדר שתחצוץ ביניכם לשכנים שלכם, דעו כי גובה הגדר המומלץ הוא מטר וחצי לפחות (כ - 150 ס"מ).
   

 • גדרות פלסטיק - גדרות שעשויות פלסטיק נחשבות לאלטרנטיבה זולה. חשוב לציין שמוטות הגדר הינן מברזל כדי לספק יציבות. קחו בחשבון שתאלצו להחליף את הפלסטיק לעתים קרובות יותר כי מדובר בחומר פחות עמיד בהשוואה לאלומיניום, ברזל או עץ.
   

 • אופי הגדר - ישנן גדרות המתאימות לבתים פרטיים ויש כאלו המתאימות למוסדות חינוך. לדוגמה, גדרות אלומיניום נפוצות בעיקר בבתים פרטיים. מדובר בחומר חזק ועמיד מאוד ויחד עם זאת, נחשב גם לחומר יקר. גדרות ברזל לעומת זאת, יעניקו מענה ראוי למסודות חינוך כמו בתי ספר וגנים מפני שמדובר בחומר עמיד וזול. חשוב רק לוודא לפני ההתקנה שהברזל עבר גילוון המונע ממנו להחליד.

איך למצוא מסגר מומלץ בכפר סבא להתקנת סורגים?

סורגים זה לא דבר שאפשר להתפשר עליו ועל כן, חשוב שתדעו להבדיל בין מסגר בכפר סבא הנחשב הגון לבין מסגר חאפר שמחפש לעקוץ וספק מוצר לא אמין שאף מסכן אתכם.

 • גלוון - גלוון הוא תהליך שיש להעביר כל סורג העשוי ממתכת ע"מ למנוע מחומר המתכת להחליד ולהגן על האיכות שלו. חשוב שתוודאו מול מסגר בכפר סבא שאתם פונים אליו שהוא אכן מתכוון להעביר את הסורגים שהוא מייצר עבורכם תהליך גלוון. כיצד תדעו שהסורג אכן עבר גלוון תקין? בקשו לבדוק את צבע הסורג לפני שהוא נצבע (השלב שלפני הצביעה הוא שלב הגלוון). ברזל מגולוון יהיה בצבע כסוף מבריק ועבה. יש חאפרים שנוטים לצבוע את הסורגים בצבע כסף ע"מ לדמות לו מראה מגולוון אך הדבר לא ייחשב לתקין.
   
 • מסגרת הסורג - בכל מערכת סורגים תקינה צריך שתהיה קיימת מסגרת בעובי של 2.5 מ"מ. במידה ומסגר בכפר סבא שהחלטתם לשכור את שירותיו, מתקין את הסורגים ישירות על הקיר החיצוני של החלון או של הדלת שלכם, הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה.
   
 • צביעה - לאחר יישום שכבת גילוון, יגיע שלב הצביעה. מסגריות בכפר סבא שמחזיקות בנסיון ובהגינות ידעו ליישם שכבת פריימר מקשרת לפני יישום הצבע וזאת מפני שיישום ישיר של צבע על שכבת הגלוון - גורמת לצבע להתקלף במהירות. חאפרים לרוב יחסכו על יישום שכבת פריימר מקשרת ויעדיפו לצבוע ישירות על שכבת הגלוון.
   
 • סורג לא מלוטש - יש מסגרים חאפרים שיעדיפו לוותר גם על שכבת השיוף והליטוש של הסורגים, מה שבמקרה הטוב יותיר סורג עם גבשושים לרוחבו ולאורכו ובמקרה הפחות טוב - יוביל לפציעה של האדם המתחכך בסורג בטעות.
   
 • אחריות - הדבר החשוב ביותר שחשוב שתבקשו ממסגר בכפר סבא ואף לפני ההתקנה עצמה היא את האחריות. על התקנת סורגים ניתנת אחריות שנעה בין 2 - 4 שנים מלאות. במידה והמסגר שאתם משוחחים עמו מסרב להעניק אחריות - סרבו לעבוד מולו. 
   
 • מחיר - במידה ונתקלתם בהצעת מחיר הנמוכה בפער מיתר ההצעות שקיבלתם מפורטל מסגרנט, הדבר עצמו צריך להדליק לכם נורה אדומה מפני שאין מתנות חינם. אם מסגר בכפר סבא מציע לכם מחיר שזול בפער מיתר ההצעות שקיבלתם באותו אזור - יכול להיות שהוא חוסך על חלק מהתהליכים שיש להעביר את הסורג לפני ההתקנה, מה שאומר שחיי הסורג שלכם לא יאריכו זמן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

שאלות בנושא מסגרים בכפר סבא

איך להשיג מסגר בכפר סבא במחיר טוב?

לאחר שתשאירו פרטים בטופס המצורף בדף, תוכלו לקבל לנייד עד 3 מסגרים או מסגריות בכפר סבא, ביניהם תוכלו לברר מחירים עוד בטלפון וכך לבחור במחיר המתאים ביותר עבורכם.


מהי מטרת סורגים?

לסורגים יש שתי מטרות: למנוע חדירה של פורצים ופושעים לשטח הבית וגם למנוע נפילה של ילדים מפתח החלון או יציאה שלהם מהדלת.