צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

מסגר בחדרה

עבודות מסגרות מכל הסוגים על ידי מסגרים מומלצים בעיר חדרה. דרך פורטל מסגרנט ניתן להשוות בין מסגריות שמתמחות בייצור והתקנת סורגים, מעקות, גדרות ועבודות נוספות.

התקנת סורגים על ידי מסגר בחדרה

אם ברצונכם להתקין סורגים בבית או בעסק שלכם, כדאי שתדעו שהתאמת סוג הסורג לאיזור בו הוא עתיד להיות ממוקם היא קריטית מאחר ולא כל סורג מתאים לכל איזור בבית. ראשית כדאי להגדיר האם הסורג נועד להגן מפני פריצות או שמא המטרה המרכזית שלו היא יצירת הגנה ובטיחות לילדים.

המטרה שלשמה אתם זקוקים לסורג תשפיע בין היתר על החומר ממנו מייצרים אותו כאשר חומר הגלם המשמש ליצירת סורג שמונע פריצות הוא לרוב פלדה ולא אלומיניום. תהליך הייצור של סורג מצריך הגעה של מסגר בחדרה אל ביתכם לצורך מדידות של השטח ואיפיון הדרישות השונות ורק לאחר מכן בעל המקצוע ניגש לייצור של הסורגים במסגריה. הנכם מוזמנים לעיין בעמוד של מחירון הסורגים ולבחון את טווחי המחירים השונים על מנת לקבל מושג כללי בנושא.

מסגר בחדרה

מחירים ועלויות של מסגרים בחדרה

מחירי עבודות מסגרות בעיר חדרה

כמה עולה סורג מתקפל למרפסת?

המחיר הוא עבור סורג מתקפל ללא נעילה או עיצוב.


700 - 1300 ש"ח
כמה עולה שער חשמל?

עבור שער חשמלי לחניה.


650 - 1100 ש"ח
כמה עולה סורג בטן

פר יחידה (סורג בודד לחלון)


500 - 700 ש"ח
מחיר מעקה למרפסת בחדרה

המחיר הוא עבור מעקה באורך של מטר.


400 - 1300 ש"ח
כמה תעלה עבודת ריתוך פשוטה?

המחיר מתייחס לתיקוניםנקודתיים של צנרת, סורגים או חיבורי דלתות ברזל.


300 - 450 ש"ח

הדפס מחירון


  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

טיפים לבחירת מסגר באזור חדרה

בין אם החלטתם לחפש בעל מקצוע בתחום המסגרות עבור עבודה גדולה ובין אם מדובר בפעולת ריתוך קטנה, חשוב לבצע בחירה נכונה ומושכלת. על מנת לבחור מסגר באזור חדרה שעבודתו איכותית, נמליץ לכם בראש ובראשונה להבין האם יצא לו בעבר לספק שירות מהסוג שאתם מחפשים. לא כל המסגרים מתעסקים למשל בייצור מדרגות ברזל ויש כאלו אשר מתמחים למשל בנישה ספציפית כמו ייצור מעקות או גדרות בלבד. כמו כן, בדקו את המחירים ונסו להבין סדר גודל של עלויות. דבר נוסף שכדאי לבחון הוא כמובן זמינות בעל המקצוע לצורך ביצוע העבודה שלכם וגם זמני האספקה שבהם הוא מתחייב לעמוד. 

שאלות נפוצות בנושא עבודות מסגרות בעיר:

איזה חומר משמש להגבהה של מעקה?

בדרך כלל כאשר עושים הגבהה למעקה במרפסת משתמשים בברזל או זכוכית.


איך עובדת השוואת המחירים של מסגרנט?

אתם משאירים פנייה באתר או לחילופין מצלצלים אל המספר המופיע בראש עמוד זה ואנו רושמים את הפנייה ומעבירים אותה אל מסגרים מומלצים בעיר חדרה בהתאם לבקשה הספציפית שלכם. לאחר מכן תתחילו לקבל הצעות מחיר שונות ותוכלו להשוות מחירים בקלות.


איזה סורג נהוג להתקין בחלון הממ"ד?

ניתן להתקין על גבי חלונות בחדרי ממ"ד סורגים מסוגים שונים כאשר הסוג הנפוץ ביותר הוא סורג מתקפל.