צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

​מסגר בבת ים

עבודות מסגרות בעיר בת ים מכל סוג ולכל מטרה, כולל סורגים למרפסת, מעקות וגם גדרות במגוון עיצובים. בואו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ותוכלו לחסוך עלויות.

שירותי מסגרות בבת ים והסביבה

במידה וברצונכם להזמין מוצרים מאלומיניום, ברזל ונחושת ולשמור על סטנדרטים גבוהים וכמובן על מחיר שפוי ומשתלם, הגעתם אל המקום הנכון. פורטל 'מסגרנט' מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר ממסגרים בעיר אשר מתמחים בכל עבודות המסגרות.

 

שירותי מסגרות בבת ים מתייחסים כמובן למגוון רחב של עבודות ומוצרים, החל מדלת למחסן או מדרגות ברזל למפעל וגם עבור ייצור של המוצרים הנפוצים בתחום: גדרות, מעקות וגם שערים או סורגים.

מסגר בבת ים

מחירים ועלויות של מסגר בבת ים

הנה מספר דוגמאות לעלויות של מסגר בבת ים עבור עבודות מסגרות שונות. המחירים עשויים להשתנות מבעל מקצוע אחד לשני ולכן יש לבדוק מראש מול המסגר מה העלות. זקוקים למחירים נוספים? היכנסו אל המחירון שלנו המרכז שקלול עלויות של הצעות 

מחירון עבודות מסגרות בבת ים

כמה עולה שער חשמלי?

שער פשוט ללא עיצובים מיוחדים.


650 - 1,100 ש"ח
עלות שער הרמה מעוצב מברזל

שער עם מנגון הרמה חשמלי המרים את השער כלפי מעלה.


700 - 1,800 ש"ח
תיקון של סורג לאחר פריצה

המחיר משתנה בהתאם לגודל התיקון הנדרש.


400 - 600 ש"ח
עלות דלת ברזל למחסן

כולל את עבודת הריתוך והתאמת הדלת למחסן.


750 - 950 ש"ח
מעקה מגלוון לאזור המדרגות

המחיר המוצג הוא לפי מטר אורך.


800 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון

ייצור והתקנה של שערים לבית או החצר

אם אתם מתגוררים בבית פרטי ומחפשים שער חדש לחניה או אפילו לכניסה אל הבית שלכם, חשוב ראשית לבחור את סוג חומר הגלם שממנו יהיה עשוי השער שלכם. ניתן למצוא היום שערים בעיצובים מדהימים אשר עשויים מאלומיניום שנחשב לחומר קל מבחינה המשקל שלו ועמיד למדי מאחר והוא אינו מחליד. 

חשוב לדעת שהשלב הראשוני בתהליך הייצור של שער הוא מדידת פתח החניה או הכניסה אל הבית על מנת להבין מהו הגודל הרצוי. לאחר מכן בוחרים את סוג חומר הגלם בהתאם למטרות והשימושים תוך התחשבות בתקציב ובסיום, המסגר בו בחרתם מייצר את השער במסגריה בהתאם למפרט שהוזמן. עם סיום התהליך המסגר מגיע לבצע את ההתקנה של השער ובודק את תקינותו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9725010

מסגרים בבת ים מוצאים דרך פורטל 'מסגרנט'

מטרת הפורטל שלנו היא לקצר את זמני החיפוש שלכם ולעזור במציאת מסגרים בבת ים בצורה קלה ונוחה. השירות שלנו הוא ללא כל עלות או התחייבות כלשהי ולמעשה ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר ממסגרים מצוינים שנבדקו ונמצאו מתאימים לפי סטנדרטים גבוהים הכוללים: עמידה בזמנים, שירותיות, מחירים נוחים והוגנים וגם מקצועיות.