צריך עבודת מסגרות? בצע השוואת מחירים בין מסגרים

​מסגר באשדוד

דרך אתר 'מסגרנט' ניתן לבצע השוואה של מחירים ועלויות בין מסגריות ברחבי העיר אשדוד ולחסוך כסף בייצור שערים, גדרות וגם מעקות או סורגים.

מציאת מסגר באשדוד בצורה קלה ונוחה

מעוניינים למצוא בעל מקצוע שמתמחה בהכנה והתקנה של שערים לבית? זקוקים למסגריה מקצועית לצורך עיצוב מעקה חדש למרפסת או למדרגות? שירות השוואת המחירים שלנו מציע תהליך קל ומהיר אשר מאפשר לכם לקבל מספר הצעות מחיר שונות ולבחור מסגר באשדוד שבעיניכם סיפק את ההצעה המשתלמת ביותר מבין ההצעות שהתקבלו. 

מסגר באשדוד

מגוון פתרונות ברזל ואלומיניום 

בהתאם לסוג המוצר שברצונכם לייצר, יבחר בעל המקצוע את חומר הגלם המתאים ביותר למטרה. יש חשיבות רבה לסוג החומר בו משתמשים כאשר לכל חומר יש מאפיינים שונים במקצת ולעיתים יש עדיפות מסוימת לחומר גלם אחד על פני האחר. כך לדוגמה כאשר אנו מייצרים סורגים שמטרתם למנוע פריצות אל הבית, נעדיף לבחור סורג מברזל או פלדה אשר מקשה על אפשרות הפריצה, בעוד סורג שמטרתו למנוע נפילה של ילדים מהחלון, יכול להיות עשוי גם מחומר האלומיניום.

מסגר באזור אשדוד - מחירים ועלויות:

פרט למחירון המופיע בעמוד זה, ניתן גם לגשת למחירון עבודות המסגרות המלא באתר שלנו ולקבל תמונה רחבה יותר אודות המחירים בתחום. שימו לב שהעלויות עשויות להשתנות במקצת ולכן כאשר מחפשים מסגר באזור אשדוד, תמיד נמליץ לוודא בתחילת התהליך את העלות המשוערת לביצוע הפרויקט.

מחירון עבודות מסגרות באשדוד

עלות של סורג בטן

מחיר עבור סורג לחלון בודד.


500 - 700 ש"ח
כמה עולה מעקה מגולוון למדרגות?

ייתכנו שינויים בעקבות עיצוב המעקה.


800 - 1200 ש"ח
מחיר הגבהת מעקה במרפסת

תוספת של בין 40 ל-50 ס"מ לגובה הנוכחי.


350 - 550 ש"ח
מחיר של גדר ברזל עבור הגינה

מחיר למטר אורך.


700 - 850 ש"ח
מחיר שער מאלומיניום

שער עבור הגינה, ללא עיצובים מיוחדים.


800 - 1000 ש"ח

הדפס מחירון


  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מה חשוב לבדוק מול מסגריה באשדוד?

לפני שמתקדמים עם מסגריה באשדוד בתהליך, כדאי לוודא שבעל המקצוע מגיע לבצע מדידות בשטח בו נדרש למקם את הפריט בסוף התהליך. לדוגמה, כאשר אתם זקוקים לשער חדש לחניה, וזה כמובן לא משנה אם מדובר בשער הרמה או שער גלילה, חשוב שהמסגר יגיע למדוד את המרחקים השונים ולא יסתמך על מדידה לא מקצועית שביצעתם בעצמכם. כמו כן, דרשו לדעת מה בדיוק מקבלים במסגרת העסקה, מה חלוקת התשלומים, מה הם זמני האספקה וכמובן האם יש אחריות על המוצר במידה ונוצרות בו תקלות בפרק זמן שלאחר ההתקנה.

שאלות נפוצות בנוגע לעבודות מסגרות בעיר אשדוד

כמה זמן לוקח תהליך העבודה בעת ייצור של שער לבית

קשה להעריך מאחר ומשך העבודה משתנה בהתאם לסוג השער, עיצובו ויעילות בעל המקצוע. בדרך כלל זמן הגיוני לייצור השער הוא בין שבוע לשבועיים.


האם ניתן למצוא מסגר באשדוד לעבודות קטנות יותר?

בהחלט. באתר תוכלו למצוא גם שירות ריתוך של ברזל, נירוסטה, אלומיניום ולמעשה כל מתכת אחרת.


איזה חומרי גלם משתלבים טוב עם גדר אלומיניום?

בדרך כלל גדר מאלומיניום משתלבת נהדר עם עץ וגם עם זכוכית.